Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu

Postautor: cruella3 » 26 sie 2017, 9:07

Co do Poznania to się nie orientuję ale najlepiej mieszkania pod wynajem kupować w Trójmieście, np osiedle Baltica Towers, oddalone 800m od Zatoki Gdańskiej, gdzie mieszkania można też kupić z widokiem na morze, tam na pewno chętnych na wynajem nigdy nie zabraknie. W dodatku te mieszkania nie są drogie jak na tą lokalizację
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51


Re: Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu

Postautor: adampawlowski » 06 wrz 2017, 7:45

Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup działki, już od dawna planowałem budowę własnego domu jednorodzinnego. Uznałem, że będzie to lepsza inwestycja niż mieszkanie. Teraz jestem na etapie poszukiwań dobrego geodety, bo okazało się, że trzeba będzie przed rozoczęciem budowy wytyczyć granice działki. Natrafiłem na ofertę tego biura geodezyjnego: https://wektor-geodezja.com/oferta/rozg ... ruchomosci i myślę, że skorzystam z ich usług :)
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu

Postautor: wotciarz » 22 wrz 2017, 21:24

A to musi być koniecznie sam Poznań? Fajne osiedle powstało niedaleko Poznania jak się wyjeżdza na Gądki w Koninku http://www.koninko.com.pl/ . Mozna tak kupić dom lub mieszkanie. To nowoczesne osiedle w stylu holenderskim. Zerknij na te mieszkania, może coś Ci wpadnie w oko.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42



Re: Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 10:44

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości